جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

امير حسين امامي (بيست و هشتمين ريس دانشكده پزشكي)

  اميرحسين امامي در سال 1345 در شهر تهران متولد شد. ايشان تحصيلات ابتدايي را در دبستان پيشاهنگ در سال 1351 و تحصيلات متوسطه را در دبيرستان شهيد مطهر ي آغاز نمود و در سال 1363 موفق به اخذ مدرك ديپلم گرديد. تحصيلات عالي خود را در سال 1363 در رشته پزشكي دانشكدة پزشكي دانشگاه تهران آغاز كرد و در سال 1370 فارغ‌التحصيل شد. وي در سال 1373 موفق به اخذ درجة تخصصي در رشتة بيماريهاي داخلي از دانشكدة پزشكي دانشگاه علوم پزشكي تهران گرديد. سپس تحصيلات فوق‌تخصصي خود را در رشتة هماتولوژي- انكولوژي دانشگاه علوم پزشكي تهران در سال 1376 به پايان رساند. ايشان اكنون به عنوان عضو هيئت علمي و استاديار گروه داخلي در بخش خون و انكولوژي بيمارستان امام خميني (ره) مشغول به كار مي‌باشند.
  در اسفند ماه ۱۳۹۲پس از راي گيري از اعضاي هيات علمي ايشان با بدست آوردن بالاترين راي از طرف دكتر جعفريان ريس دانشگاه علوم پزشكي تهران به عنوان ريس دانشكده پزشكي به مدت چهار سال منصوب شدند.


  این مطلب تا کنون 26 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 25 اسفند 1392
  منبع
  برچسب ها : پزشكي ,تهران ,دانشگاه ,تحصيلات ,علوم ,ايشان ,پزشكي تهران ,علوم پزشكي ,دانشگاه علوم ,دانشكده پزشكي ,پزشكي دانشگاه ,علوم پزشكي تهران ,دانشكدة پزش ,
  امير حسين امامي (بيست و هشتمين ريس دانشكده پزشكي)

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر